Partnerské weby

Alvan Blanch Czech s.r.o. – je zaměřená na dodávky, instalace a servis kontinuálních sušáren zrnin a univerzálních kontinuálních sušáren v České republice a na Slovensku s další působností ve střední Evropě a na Balkáně. Zároveň nabízíme, dodáváme a instalujeme kompletní sortiment linek, strojů a zařízení pro výrobny krmiv včetně zajištění projekčních a inženýrských služeb.

Stříbrné šperky – a hodinky za skvělé ceny. Stříbrné náušnice, prsteny a řetízky, vše skladem. Nakupujte v obchodě Dobrý šperk.cz a nebudete litovat.

Biometrický docházkový systém – ETEND je ideální pro kontrolu vašich zaměstnanců.

Elektrické parní vyvíječe – NEKL, s.r.o., dodávka a servis elektrických vyvíječů páry využitelných ve všech myslitelných odvětvích.

Faktoring – financování obchodně podnikatelských vztahů mezi firmami formou faktoringu. Přineseme Vám zlepšení Vaší finanční situace a snížení rizika návratnosti pohledávek.

Auditorská a poradenská společnost FIZA a.s. – nabízí audit a auditorské služby služby, daňové poradenství a ekonomicko organizační poradenství. Kompletní a precizní služby v oblasti auditu firem za uplatnění nejnovějších poznatků.

Páskovačky – dodáváme obalovou a páskovací techniku. Páskovačky na ocelové, plastové i textilní pásky. Široký doplňkový sortiment obalové techniky.

Autoškola Brno – Pohodová autoškola P& P nabízí výcvik řidičů všech skupin. Školení řidičů profesionálů i referentských vozidel.

Bazénová chemie – pro klasické i vířivé bazény. Nabídka bazénové chemie na bázi chloru ale také bezchlorová bazénová chemie a kyslíkové tablety pro vaše vířivky a bazény.

Podlahové topení Brno – dodávka kvalitního podlahového topení do novostaveb i rekostrukcí. Komfortní vytápění za výrazní úspory provozních nákladů, to je podlahové topení Uponor. Dodavatel pro Brno a okolí – PH TRADE s.r.o.

Nábytek – pro dokonalé bydlení.

VETAS.CZ – Pergoly, altány, garážová stání, zastřešení terasy, zahradní nábytek, dřevěné ploty a dřevěné hračky.